2. kolo

  • (sobota, 12.08.2017, 17:00) Fulnek - Vlčovice/Mniší 7:0
  • (sobota, 12.08.2017, 17:00) Fryčovice - Tichá 2:2
  • (sobota, 12.08.2017, 17:00) Pustějov - Ostravice 2:4
  • (sobota, 12.08.2017, 17:00) Veřovice - Odry 3:1
  • (sobota, 12.08.2017, 17:00) Kopřivnice - Hukvaldy 2:5
  • (neděle, 13.08.2017, 17:00) Starý Jičín - Spálov 0:1
  • (neděle, 13.08.2017, 17:00) Jeseník n.O. - Mořkov 2:1

3. kolo

  • (sobota, 19.08.2017, 17:00) Hukvaldy - Pustějov 2:5
  • (sobota, 19.08.2017, 17:00) Fulnek - Ostravice 3:1
  • (neděle, 20.08.2017, 17:00) Vlčovice/Mniší - Fryčovice 1:1
  • (neděle, 20.08.2017, 17:00) Odry - Jeseník n.O. 2:3
  • (neděle, 20.08.2017, 17:00) Mořkov - Starý Jičín 4:1
  • (neděle, 20.08.2017, 17:00) Tichá - Veřovice 0:2
  • (neděle, 20.08.2017, 17:00) Spálov - Kopřivnice 5:1

4. kolo

  • (sobota, 26.08.2017, 17:00) Veřovice - Vlčovice/Mniší 3:0
  • (sobota, 26.08.2017, 17:00) Ostravice - Hukvaldy 1:0
  • (sobota, 26.08.2017, 17:00) Fulnek - Fryčovice 7:0
  • (sobota, 26.08.2017, 17:00) Kopřivnice - Mořkov 0:0
  • (neděle, 27.08.2017, 17:00) Starý Jičín - Odry 3:1
  • (neděle, 27.08.2017, 17:00) Jeseník n.O. - Tichá 0:1
  • (neděle, 27.08.2017, 17:00) Pustějov - Spálov 5:2

5. kolo

  • (sobota, 02.09.2017, 16:30) Vlčovice/Mniší - Jeseník n.O. 3:4
  • (sobota, 02.09.2017, 16:30) Hukvaldy - Fulnek 0:4
  • (sobota, 02.09.2017, 16:30) Fryčovice - Veřovice 0:6
  • (neděle, 03.09.2017, 16:30) Spálov - Ostravice 5:0
  • (neděle, 03.09.2017, 16:30) Odry - Kopřivnice 3:1
  • (neděle, 03.09.2017, 16:30) Mořkov - Pustějov 7:0
  • (neděle, 03.09.2017, 16:30) Tichá - Starý Jičín 4:1

6. kolo

  • (sobota, 09.09.2017, 16:00) Ostravice - Mořkov 1:3
  • (sobota, 09.09.2017, 16:00) Fulnek - Veřovice 5:1
  • (sobota, 09.09.2017, 16:00) Kopřivnice - Tichá 1:3
  • (sobota, 09.09.2017, 16:00) Pustějov - Odry 2:1
  • (sobota, 09.09.2017, 16:00) Hukvaldy - Spálov 1:3
  • (neděle, 10.09.2017, 16:00) Starý Jičín - Vlčovice/Mniší 1:0
  • (neděle, 10.09.2017, 16:00) Jeseník n.O. - Fryčovice 3:1

7. kolo

  • (sobota, 16.09.2017, 16:00) Vlčovice/Mniší - Kopřivnice 0:1
  • (sobota, 16.09.2017, 16:00) Fryčovice - Starý Jičín 0:2
  • (sobota, 16.09.2017, 16:00) Veřovice - Jeseník n.O. 3:0
  • (neděle, 17.09.2017, 16:00) Odry - Ostravice 1:2
  • (neděle, 17.09.2017, 16:00) Tichá - Pustějov 7:2
  • (neděle, 17.09.2017, 16:00) Spálov - Fulnek 0:5
  • (středa, 04.10.2017, 16:00) Mořkov - Hukvaldy 3:0

8. kolo

  • (sobota, 23.09.2017, 16:00) Fulnek - Jeseník n.O. 4:0
  • (čtvrtek, 28.09.2017, 15:00) Kopřivnice - Fryčovice 4:2
  • (čtvrtek, 28.09.2017, 15:30) Hukvaldy - Odry 1:2
  • (čtvrtek, 28.09.2017, 16:00) Ostravice - Tichá 1:2
  • (sobota, 11.11.2017, 14:00) Starý Jičín - Veřovice 2:0
  • (sobota, 11.11.2017, 14:00) Spálov - Mořkov 3:1
  • (neděle, 12.11.2017, 14:00) Pustějov - Vlčovice/Mniší 0:2

9. kolo

  • (sobota, 30.09.2017, 15:00) Starý Jičín - Jeseník n.O. 2:2
  • (sobota, 30.09.2017, 15:30) Vlčovice/Mniší - Ostravice 1:1
  • (sobota, 30.09.2017, 15:30) Fryčovice - Pustějov 4:1
  • (sobota, 30.09.2017, 15:30) Veřovice - Kopřivnice 4:1
  • (neděle, 01.10.2017, 15:30) Mořkov - Fulnek 0:1
  • (neděle, 01.10.2017, 15:30) Odry - Spálov 0:5
  • (neděle, 01.10.2017, 15:30) Tichá - Hukvaldy 2:2

10. kolo

  • (sobota, 07.10.2017, 15:00) Hukvaldy - Vlčovice/Mniší 1:1
  • (sobota, 07.10.2017, 15:00) Fulnek - Starý Jičín 10:1
  • (sobota, 07.10.2017, 15:00) Ostravice - Fryčovice 2:2
  • (sobota, 07.10.2017, 15:00) Pustějov - Veřovice 0:2
  • (sobota, 07.10.2017, 15:00) Kopřivnice - Jeseník n.O. 2:0
  • (neděle, 08.10.2017, 15:00) Mořkov - Odry 3:1
  • (neděle, 08.10.2017, 15:00) Spálov - Tichá 1:2

11. kolo

  • (sobota, 14.10.2017, 15:00) Vlčovice/Mniší - Spálov 2:0
  • (sobota, 14.10.2017, 15:00) Veřovice - Ostravice 3:1
  • (sobota, 14.10.2017, 15:00) Fryčovice - Hukvaldy 4:1
  • (sobota, 14.10.2017, 15:00) Tichá - Mořkov 1:1
  • (neděle, 15.10.2017, 15:00) Starý Jičín - Kopřivnice 3:2
  • (neděle, 15.10.2017, 15:00) Odry - Fulnek 2:4
  • (neděle, 15.10.2017, 15:00) Jeseník n.O. - Pustějov 2:2

12. kolo

  • (sobota, 21.10.2017, 14:00) Ostravice - Jeseník n.O. 2:1
  • (sobota, 21.10.2017, 14:00) Fulnek - Kopřivnice 5:0
  • (sobota, 21.10.2017, 14:00) Hukvaldy - Veřovice 1:3
  • (neděle, 22.10.2017, 14:00) Odry - Tichá 0:2
  • (neděle, 22.10.2017, 14:00) Mořkov - Vlčovice/Mniší 5:0
  • (neděle, 22.10.2017, 14:00) Spálov - Fryčovice 5:1
  • (neděle, 22.10.2017, 14:00) Pustějov - Starý Jičín 1:4

13. kolo

  • (sobota, 28.10.2017, 14:00) Vlčovice/Mniší - Odry 3:1
  • (sobota, 28.10.2017, 14:00) Veřovice - Spálov 3:4
  • (sobota, 28.10.2017, 14:00) Kopřivnice - Pustějov 5:2
  • (sobota, 28.10.2017, 14:00) Fryčovice - Mořkov 0:0
  • (neděle, 29.10.2017, 14:00) Jeseník n.O. - Hukvaldy 4:0
  • (neděle, 29.10.2017, 14:00) Tichá - Fulnek 0:1
  • (neděle, 29.10.2017, 14:00) Starý Jičín - Ostravice 2:0

1. kolo

  • (sobota, 04.11.2017, 14:00) Ostravice - Kopřivnice 4:1
  • (sobota, 04.11.2017, 14:00) Pustějov - Fulnek 0:1
  • (sobota, 04.11.2017, 14:00) Hukvaldy - Starý Jičín 0:4
  • (sobota, 04.11.2017, 14:00) Odry - Fryčovice 2:1
  • (sobota, 04.11.2017, 14:00) Spálov - Jeseník n.O. 2:1
  • (neděle, 05.11.2017, 14:00) Mořkov - Veřovice 2:2
  • (neděle, 05.11.2017, 14:00) Tichá - Vlčovice/Mniší 3:0

Klíčová slova: sport, fotbal, 1.B třída, sk. D, Tichá, rozlosování, výsledky, 2017/18, podzim
Zdroj: SK Tichá