9 (0) (76-90) 5 (2)

55 (7 z pen.) Celkem 33 (4 z pen.)

Zajímavosti

Ofenziva Tiché pátá nejlepší v CANIS 1.B třídě, sk. D
Největší posun zaznamenali Tichavjané v ofenzivě, která tradičně patřila k těm horším v soutěži. V sezoně 2017/18 byla pátou nejlepší.
Defenziva Tiché třetí nejlepší v CANIS 1.B třídě, sk. D
V předcházejícím ročníku byla defenziva Tiché druhou nejlepší v soutěži. V této sezoně skončila třetí, přestože inkasovala o dvě branky méně.
Kanonýr Ďurica proti Tiché neskóroval
Nejlepším střelcem soutěže se stal s 29 góly fulnecký útočník Petr Ďurica. V zápasech proti Tiché ale vyšel střelecky naprázdno.
Brankář Pikulík přišel třikrát o čisté konto z penalty
Hned o tři čistá konta přišel brankář Pikulík díky gólům z pokutových kopů. Pouze v Jeseníku nad Odrou udržel nulu, přestože soupeř kopal penaltu.
Dominik Kocián jediným autorem hattricku
Až do posledního kola čekal některý z hráčů v zápasech Tiché na hattrick! Nakonec se jej dočkal Dominik Kocián na půdě Vlčovic/Mniší.
Tichá sbírala body zejména díky druhým poločasům
Zatímco v prvních poločasech měla Tichá takřka vyrovnané skóre (20:19), ve druhých částech měla nad svými protivníky výrazně navrch (35:14).
Pevná defenziva Tiché v závěrech jarních zápasů
Jen v jediném jarním střetnutí inkasovala Tichá gól v závěrečných patnácti minutách, a sice ve Veřovicích v 83. a 84. minutě.
Dominik Kocián na jaře zářil v úvodech druhých poločasů
Dominik Kocián byl v jarní části nebezpečný především po návratu z kabin. Sedm ze svých jedenácti jarních branek nastřílel mezi 46. a 60. minutou.
Ondřej Švrček gólově nejúdernější v závěrech zápasů
Pět ze svých třinácti branek v sezoně 2017/18 zaznamenal Ondřej Švrček v posledních patnácti minutách řádné hrací doby.
Ze značky pokutových kopů byli střelci téměř stoprocentní
V šestadvaceti zápasech Tiché viděli diváci třináct penalt. Jedenáct z nich střelci proměnili. Sedmkrát se radovali Tichavjané, čtyřikrát jejich soupeř.
Nejlepším střelcem Tichavjanů se stal Dominik Kocián
Nejlepším střelcem Janáčova souboru se stal Dominik Kocián, jenž vstřelil osmnáct branek. V průměru potřeboval na každou z nich 112 minut.
Defenziva Tiché prokázala stabilní výkonnost
V sezoně 2017/18 inkasovali Tichavjané pouze ve dvou zápasech více než dvě branky. Totožný výkon se jim povedl také v předcházejícím ročníku.