Ostravice nastoupila k tomuto utkání bez Platoše a Přasličáka, Tichá poté bez celé řady hráčů a trenéra Janáče. Hosty tak vedl Leoš Vaněk, který si mohl už po dvou minutách oddechnout, když přímý kop Stýskaly z hranice pokutového území dokázal Pikulík vyrazit do bezpečí.

A tak platilo otřepané pravidlo „Nedáš, dostaneš“. V páté minutě se po nákopu Petříka uvolnil Fojtík, jenž vybídl Dominika Kociána k otevření gólového účtu – 0:1. Za dalších deset minut se Tichavjané radovali podruhé, když po přihrávce Dominika Kociána nedal Boháčovi šanci Ondřej Švrček – 0:2.

Ostravice nicméně nesložila zbraně a na počátku třetí desetiminutovky snížila, když se sám před gólmanem prosadil Dušík – 1:2. Vyrovnání se domácí mohli dočkat ve třetí minutě nastavení, ale šanci Ondřeje Stonavského lapil Pikulík a do kabin tak šli lehce spokojenější hosté.

Po přestávce se diváci dalších branek nedočkali

Krátce po změně stran mohl Tichavjanům vrátit dvoubrankový náskok Ondřej Švrček, avšak proti byl pozorný Boháč, který následně musel sledovat marnou snahu svých spoluhráčů. V zakončení se trápil zejména Lukáš Ledvoň, jenž se hned dvakrát ocitl sám před brankářem. Nejprve nechal vyniknout hostujícího strážce a napodruhé zamířil vysoko nad!

Když se střelecky nedařilo ani kapitánu Stýskalovi a hosté nedokázali žádnou z brejkových situací dotáhnout do zdárného konce, skončilo utkání nejtěsnější výhrou Tiché. Ta se tak po pátém triumfu v řadě posunula již na druhou pozici před Veřovice, které však mají o jeden odehraný zápas méně.

Klíčová slova: sport, fotbal, 1.B třída, sk. D, 2017/18, podzim, Tichá, Ostravice, report
Zdroj: SK Tichá