Pro poslední duel sezony mohl trenér Bača počítat s téměř kompletní základní sestavou a na výkonu Tiché byla tato skutečnost znát. Na ideálním terénu byli hosté od počátku jistí v kombinaci a po většinu utkání diktovali tempo hry.

Za slunečného počasí se přesto podstatná část prvního poločasu odehrávala mezi šestnáctkami. Domácí hrozili hlavně ze standardních situací, hosté díky rychlé přechodové fázi. Ani jedna ze slibných příležitostí ale gólem neskončila a do kabin se tak odcházelo za bezbrankového stavu.

Na rychlý zásah Martina Tománka navázal Fojtík

Až po změně stran přišly na řadu také vyložené šance a hned tu první přetavil v branku Martin Tománek. Tichavjané dostali k dispozici standardní situaci z hranice velkého vápna a díky Tománkově přesné střele před zeď šla Tichá už po minutě druhého dějství do vedení – 0:1.

Taktéž v následujících okamžicích měli lehce navrch hosté, kteří pokračovali v poctivém výkonu, avšak pojišťující trefu se jim dlouho nedařilo přidat. Až v 79. minutě se Tichavjané dočkali, když po dlouhém obléhání Gajduškovy svatyně skóroval Fojtík – 0:2.

Dvoubranková ztráta domácí přeci jen probudila a v závěrečných minutách si vytvořili dvě vyložené šance. V obou případech však úspěšně zasáhl hostující brankář Pikulík, jenž se tak společně se svými spoluhráči mohl radovat (stejně jako na podzim) z vítězství v poměru 2:0.